(099)-968-69-03; (096)-231-81-33; (073)-464-11-65
Місце: І Мукоїда Микола Миколайович.ЗОШ I-III ст. с. Кивачівка Місце: І Бакум Альона Миколаївна. Миколай-Пільський НВК І-ІІІ ст. "ЗОНЗ-ДНЗ" Місце: І Гайдай Євген Олегович.ОНЗ Приазовська СШ "Азимут" Місце: І Батура Вікторія Миколаївна. Роменська ЗОШ I-III ст. № 7 Місце: І Багмет Оксана Петрівна. Роменська ЗОШ I-III ст. № 7 Місце: І Дранік Семен Володимирович. Яснівська ЗОШ І-ІІІ ст. Місце: І Мисюкевич Юлія Петрівна.Яцьківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" Місце: І Бурдейна Тетяна Юріївна.Криворізький ЦПО Місце: І Лівик Тетяна Степанівна. Більмацька ЗОШ І-ІІІ ст. Місце: І Охота Людмила Іванівна.ДНЗ "Жашківський АТПЛ" Місце: І Чуба Алла Сергіївна.ДНЗ "Жашківський АТПЛ" Місце: І Кукоба Ольга Григорівна. Запорізька гімназія № 28 Місце: І Осип Марія Анатоліївна.Луцький педагогічний коледж Місце: І Комісарова Ірина Миколаївна. Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №57 Місце: І Величко Любов Дмитрівна. Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст. Місце: І Cавчук Оксана Анатоліївна.Стрільська ЗОШ I-III ст. Місце: І Клешньова Марина Іванівна. Сумська СЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Д.Косаренка Місце: І Бурятинська Тетяна Миколаївна. Херсонська СШ І-ІІІ ст. №27 Місце: ІІ Плясецкая Яна Сергіївна.Запорізька ЗОШ І-ІІІ ст. №65 Місце: ІІ Журавська Олена Миколаївна.Згурівський НВК "Гімназія-ЗОШ І ст." Місце: ІІ Фурдик Аліса Вадимівна.ЗОШ I-III ст. с. Кивачівка Місце: ІІ Кантова Ганна Олександрівна.КЗ "СЗОШ № 34 м. Кам'янське" Місце: ІІ Фербей Вікторія Миколаївна. Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 55 Місце: ІІ Кочин Ніна Олексіївна. Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №67 Місце: ІІ Мокрій Юлія Сергіївна.ОНЗ Новомиколаївська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Місце: ІІ Баліоз Наталя Геннадіївна. Розливенська ЗОШ І-ІІІ ст. Місце: ІІ Романовська Ірина Володимирівна. Херсонська СШ І-ІІІ ст. №27 Місце: ІІ Світозара Петращак Володимирівна.Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 Місце: ІІ Панасенко Лариса Іванівна. ЗЗСО І-ІІІ ст. №10 Місце: ІІ Cава Віра Романівна. ЗОШ І-ІІІ ст. с. Яблунів Місце: ІІ Гойденко Юлія Володимирівна.Криворізька СЗОШ №9 Місце: ІІ Неплях Віталіна Валеріївна. Лошкарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Місце: ІІ Бараненко Таміла Миколаївна.Лошкарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Місце: ІІ Пирогов Ігор Анатолійович.НВК "Гімназія" Місце: ІІ Граждіян Ольга Володимирівна.Подвірненська ЗОШ І-ІІІ ст. Місце: ІІ Мерінова Вікторія Євгеніївна. Рівнопільська ЗОШ І - ІІІ ст. Місце: ІІ Дзіман Галина Василівна. Рідкодубівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ" Місце: ІІ Шостак Наталія Анатоліївна.Роменська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 Місце: ІІ Голота Ольга Степанівна. Тальнівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія" Місце: ІІ Глущенко Наталя Борисівна. Херсонська СШ І-ІІІ ст. №27 Місце: ІІ Мігур Лариса Олексіївна.Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Місце: ІІ Продан Андрій Миколайович. Шосткинське медичне училище Місце: ІІ Подоляко Оксана Анатоліївна. Білоцерківська ЗОШ I-III ст. №22 Місце: ІІ Ковтун Інна Володимирівна. Білоцерківська ЗОШ І ст. №23 Місце: ІІ Коротких Наталя Володимирівна. Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 41 Місце: ІІ Осадча Наталія Борисівна.Пасинківський НВК "СЗШ І-ІІ ст.-ДНЗ" Місце: ІІ Бубир Віталій Олександрович. Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст. Місце: ІІ Кавтирєва Наталя Валентинівна. Херсонська СШ І-ІІІ ст. №27 Місце: ІІ Єрмакова Юлія Миколаївна.Яснівська ЗОШ І-ІІІ ст. Місце: ІІІ Стовбецька Тетяна Володимирівна. Білоцерківська ЗОШ I-III ст. №22 Місце: ІІІ Стрижак Микола Миколайович. Запорізький БПЛ №62 Місце: ІІІ Третяк Галина Євгенівна. Звиженська ЗОШ І-ІІ ст. Місце: ІІІ Гвоздьова Лілія Анатоліївна. Комиш-Зорянська ЗОШ Місце: ІІІ Васіцька Алла Вікторівна. Коростишівський НВК ім. Олега Ольжича Місце: ІІІ Мостєпан Наталія Миколаївна.КЦМЛ Місце: ІІІ Комісарова Ірина Миколаївна. Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №57 Місце: ІІІ Блага-Мініна Дар'я Олександрівна. Миколаївська ЗОШ I-III ст. № 54 Місце: ІІІ Харківська Наталя Павлівна.Ол.-Дружківська ЗОШ-інтернат №13 Місце: ІІІ Величко Любов Дмитрівна. Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст. Місце: ІІІ Зінченко Олена Олександрівна. Полтавський коледж мистецтв ім.М.В.Лисенка Місце: ІІІ Якубовська Леся Станіславівна. Школи м.Херсона Місце: ІІІ Петруненко Людмила Миколаївна. Білоцерківська ЗОШ I-III ст. №22 Місце: ІІІ Шевченко Галина Володимирівна.Богуславська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Місце: ІІІ Грекова Олена Дмитрівна. Болградська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Місце: ІІІ Коваленко Наталя Анатоліївна. Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Місце: ІІІ Панасенко Лариса Іванівна. ЗЗСО І-ІІІ ст. №10 Місце: ІІІ Кос'яненко Вікторія Володимирівна.Миколаївська ЗОШ I-III ст. №35 Місце: ІІІ Солоха Оксана Андріївна. Москаленківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» Місце: ІІІ Іноземцева Катерина Сергіївна. НВК Асканія-Нова - гімназія Місце: ІІІ Бровченко Альона Олексіївна.Пилипчанська ЗОШ І-ІІІ ст. Місце: ІІІ Харченко Юлія Дмитрівна. Херсонська СШ І-ІІІ ст. №27 Місце: ІІІ Бережна Вікторія Володимирівна. Школи м.Ромни Місце: ІІІ Клунько Світлана Василівна. Біленьківська ЗОШ І-ІІІ ст. Місце: ІІІ Савенкова Олена Миколаївна.Запорізька гімназія № 28 Місце: ІІІ Савенкова Олена Георгіївна.Запорізька ЗОШ І-ІІІ ст. №30 Місце: ІІІ Шаповалов Олексій Олександрович. Куп'янська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Місце: ІІІ Щербина Олена Олександрівна. Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Місце: ІІІ Чеграхчі Ірина Федорівна. Мангуська ЗОШ I-III ст. № 2 Місце: ІІІ Синельникова-Романенкова Оксана Михайлівна. Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. №50 Місце: ІІІ Скляр Ірина Юріївна.Миколаївська ЗОШ I-III ст. № 25 Місце: ІІІ Бітлян Оксана Костянтинівна.Миколаївський економічний ліцей №2 Місце: ІІІ Корч Ігор Миколайович. Нагуєвицька СЗОШ І-ІІІ ст. Місце: ІІІ Сакало Тетяна Леонідівна. Пилипчанська ЗОШ І-ІІІ ст. Місце: ІІІ Тахтарова Ірина Сергіївна. Розливенська ЗОШ І-ІІІ ст. Місце: ІІІ Прус Оксана Валентинівна. Углуватський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.» Місце: ІІІ Павленко Олена Анатоліївна.Харківська гімназія № 46 ім. М.В.Ломоносова Місце: ІІІ Чуприна Тетяна Василівна. Херсонська ЗОШ І-ІІІ ст. №36 Місце: ІІІ Доміловська Валентина Миколаївна. Білоцерківська ЗОШ I-III ст. №22 Місце: ІІІ Марушка Марушка Іванівна. Бишківська ЗОШ І-ІІІ ст. Місце: ІІІ Пугач Павло Миколайович. Вільнотерешківська ЗОШ І-ІІІ ст. Місце: ІІІ Савченко Інна Миколаївна.Великоновосілківська гімназія - ЗОШ І-ст. Місце: ІІІ Руденко Ганна Вікторівна. Ворожбянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ №1" Місце: ІІІ Михалець Ірина Борисівна. Жовківський НРЦ "Злагода" І-ІІ ступенів Місце: ІІІ Дьяченко Анна Вікторівна.Запорізька ЗОШ I-III ст. № 55 Місце: ІІІ Садигова Катерина Павлівна. Знам'янська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Місце: ІІІ Туманян Тетяна Сергіївна. ЗСШІ Хортицької академії Місце: ІІІ Топчій Алла Андріївна. Київська гімназія східних мов №1 Місце: ІІІ Ліщук Ігор Миколайович. Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей Місце: ІІІ Кравець Наталія Павлівна.Костопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Місце: ІІІ Криворучко Тамара Василівна. Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст. Місце: ІІІ Кондрашова Світлана Олександрівна. Миколаївська ЗОШ I-III ст. № 17 Місце: ІІІ Горбатюк Світлана Дмитрівна. Миколаївська ЗОШ I-III ст. №35 Місце: ІІІ Войцеховська Надія Володимирівна.Миколаївський коледж транспортної інфраструктури Місце: ІІІ Пасанецька Юлія Сергіївна.НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія-ДНЗ" № 1 м. Ананьєва Місце: ІІІ Лупол Людмила Анатоліївна.Петрівський ЗЗСО І - ІІІ ст. Місце: ІІІ Шульга Вікторія Юріївна.Райгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст. Місце: ІІІ Черепня Тетяна Віталіївна. Райгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст. Місце: ІІІ Сабара Леся Володимирівна. Сушнівський НВК "ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" Місце: ІІІ Рогожинська Людмила Федорівна. Тальнівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія" Місце: ІІІ Ніколаєнко Ілона Вікторівна. філія "Білицька ЗОШ І-ІІ ст. №4" Місце: ІІІ Єгорова Тетяна Анатоліївна.Херсонська гімназія №3 Місце: ІІІ Токолов Вадим Васильович. Херсонська СШ І-ІІІ ст. №52 Місце: ІІІ Брестель Ольга Володимирівна. Школи Криворізького району
Область Кількість учасників
Автономна Республіка Крим 15
Вінницька 56
Волинська 30
Дніпропетровська 182
Донецька 180
Житомирська 52
Закарпатська 20
Запорізька 140
Івано-Франківська 51
Казахстан 0
Київська 125
Кіровоградська 45
Луганська 20
Львівська 62
м. Київ 25
м. Севастополь 0
Миколаївська 49
Молдова 0
Одеська 61
Полтавська 53
Рівненська 65
Сумська 35
Тернопільська 36
Харківська 75
Херсонська 114
Хмельницька 33
Черкаська 64
Чернівецька 61
Чернігівська 36
Україна 1685

Відбувся конкурс «Геліантус-учитель» 2020. Щиро вітаємо учасників

Кількість набраних балів та особистий рейтинг оприлюднено на персональних сторінках учасників.
Усі переможці та учасники конкурсу можуть завантажити електронну версію диплома або сертифіката після заповнення анкети на персональній сторінці. Для цього на персональній сторінці учасника потрібно заповнити анкетні дані до 4 квітня (включно).

Інструкція

Чекаємо на Ваші відгуки та пропозиції

«Геліантус-учитель»-2021

Творче об’єднання «Соняшник» пропонує конкурс «Геліантус-учитель»-2021 для вчителів фізики, хімії, біології, географії, природознавства, екології, основ здоров’я та початкових класів. Конкурс відбудеться 25...

ПЕРЕГЛЯНУТИ
Знайдено записів: 2 Сторінок: 1