(096)-231-81-33; (073)-464-11-45; (066)-489-30-76

Семінар «Новий стандарт природничої освіти: від знань до компетентностей» у м.Дніпро 2020-02-18

У зв’язку із запровадженням Кабінетом Міністрів України карантину, забороною проведення масових заходів, повідомляємо про перенесення дати проведення семінару «Новий стандарт природничої освіти: від знань до компетентностей».

Про дату проведення семінару буде поінформовано додатково.


Методичний центр при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради спільно з Творчим об’єднанням «Соняшник» проводять міський семінар «Новий стандарт природничої освіти: від знань до компетентностей».

Семінар відбудеться 16 березня 2020 року о 14.00 в актовій залі Навчально-виховного комплексу №57 за адресою: м.Дніпро, вул. Прогресивна, 3а.
Запрошуються усі охочі.

Питання, що будуть розглянуті під час проведення семінару:

1. Стандарт природничої освіти Нової української школи: основні особливості документу, приклади орієнтирів для оцінювання.

2. Презентація результатів участі України в міжнародному дослідженні PISA-2018: рівень сформованості природничо-наукової грамотності в українських учнів.

3. Компетентнісно орієнтовані завдання: призначення, джерела, використання.

4. Особливості складання тестів ЗНО з біології та географії.

5. Особливості програми з біології та екології для 11 класів закладів загальної середньої освіти: нові теми, методичні рекомендації.

Вхід вільний. За результатами семінару всі учасники отримають відповідні сертифікати. Вхід за попередньою реєстрацією. Заповніть, будь ласка, дану форму.
Реєстрація учасників, виставка-продаж навчально-методичної літератури триватиме за годину до початку семінару.

Завантажити лист

Посилання на форму реєстрації