(096)-231-81-33; (073)-464-11-45; (066)-489-30-76

Панацея молода 2018-10-12

З метою популяризації науки та виявлення талановитої молоді для якомога раннього залучення її до наукової" діяльності Національним фармацевтичним університетом спільно з Творчим об’єднанням «Соняшник» у 2018 році запроваджено конкурс на отримання нагороди для молодих науковців «Панацея молода» (далі - Конкурс).

Основні завдання Конкурсу: 

  • створення умов до реалізації наукового потенціалу талановитої молоді в умовах нашої держави; 
  • допомога молодим та обдарованим учасникам конкурсу визначити їх профорієнтаційний і науковий напрямок у майбутньому житті, а найкращим з них - матеріальна допомога задля реалізації їх наукових планів та ідей; 
  • підтримка та сприяння науковому розвитку потенційних наукових кадрів для фармацевтичної, інших прогресивних наукоємних галузей.

Номінації нагороди «Панацея молода», насамперед, присвячені комплексу фундаментальних наук, що вивчаються в рамках навчальних програм закладів загальної середньої освіти, і є підґрунтям для розвитку фармацевтичного сектору України, а саме: біологія, біотехнологія, здоров'я людини, хімія та екологія. 

З огляду на успішний досвід проведення Конкурсу у 2018-2019 роках Національний фармацевтичний університет і Творче об’єднання «Соняшник» ініціюють проведення у 2020 році ІІІ Конкурсу для обдарованої молоді та юнацтва «Панацея молода». 

Термін подачі наукової розробки на Нагороду - до 20 березня 2020 року. Конкурс робіт на отримання Нагороди проводиться у два етапи: 

  • заочний (з 21 березня до 1 квітня 2020 року);
  • очний (10-12 квітня 2020 року).

На заочному етапі за результатами наукової експертизи здійснюється відбір наукових розробок для участі в очному етапі Конкурсу.

На очному етапі передбачено усну доповідь конкурсанта.

Очний етап проводиться на базі Національного фармацевтичного університету за рахунок сторони, що приймає.

Лист

Заявка на участь

Авторська довідка

Положення

Квитанція

Форма реєстрації