(096)-231-81-33; (073)-464-11-45; (066)-489-30-76

Зошит для підготовки до ЗНО на уроках української мови в 10 класі (2 семестр)

...

Вартість: 50.00

Зошит для підготовки до ЗНО на уроках української мови в 10 класі укладено відповідно до навчальної програми з української мови та з урахуванням інноваційних підходів «Нової української школи».


Зошит для підготовки до ЗНО на уроках української мови в 10 класі укладено відповідно до навчальної програми з української мови та з урахуванням інноваційних підходів «Нової української школи». Зошит створено за принципом співавторства: на основі мемів, QR-кодів, лайфхаків у рубриці «НЕ-правила» учні опрацьовують розділи «Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія» (І семестр), а також «Будова слова. Словотвір», «Лексикологія», «Фразеологія», «Морфологія» (ІІ семестр) та формують власний «посібник» підготовки до ЗНО у формі лепбуку. Рубрики «Тест-зразок», «Моя найкраща думка сьогодні», «Теорія в моїй інтерпретації», «Твори!» розвивають креативне мислення. Тестування під час самостійних робіт чи ЗНО минулих років дозволить визначити рівень знань.

Цікава, зрозуміла та стисла форма подання сприятиме соціокультурному та мовленнєвому розвитку учнів, формуванню уміння вчитися самостійно, а найголовніше — систематизувати й унаочнювати інформацію.

Зошит призначений для десятикласників під час роботи на уроці, а також для учнів, що готуються до складання ЗНО-2019.